Sohbetlimani sizlere ne hatırlatıyor bilemem. Fakat bende sohbet siteleri içinde tam bi düş kırıklığı. Neden diye sordunuzu duyar gibi oldum. İnsanlar bazen sevgili AnormaL gibi güvenir insanlara. Bense insanları sever ve inanırım lakin, güvenmek bende pek kolay birşey değildir.
Güvendik dediğimiz insanları bile aslında hiç tanıyamamış olmak ne kötü. Neyse beklendiği gibi bu makalede insanları gömmeyeceğim. Yaradana havale ettim geçtim. Chat içinde edilen küfürleri yada terbiyesizlikleri bazen kafama taksamda asla karşılık olarak aynılarını yapmadım.
Neyse biz konumuza dönelim. Benim sohbet limanım AnormaL’ im.

Sohbetlimani

Sohbetlimani

Yüreğim soğumuyor, ona uzanan yollar bu sohbettadi içinde buz tutmuş. 🙂 Limansohbet beklemeyi bile insana sevdiren, aynı zamanda bir sohbet yeridir. Beklediğiniz, beklerken özlediğiniz yerdir. Benim için beklemek, hasretsohbet ile hasretlik demek.
İnsanların doğruluklarına sohbet limani ile emin olamıyorsunuz biliyorum. Kendinize sığınacak bir liman arıyor fakat bulamıyorsunuz. İste şimdi sizlere kalbinizden geçen o limanı verebilmiş olmayı ümit ediyoruz.

Sohbetlimani

Sizler için Bir sokak lambası olabilmeyi  isteriz, geceyi sizin için aydınlatabilmek. Odanıza o aydınlıkla sızabilsek keşke. Siz sevgili sohbet severlere yakın olmak isteriz ki, Hiç unutmayalım bu limanda biz olmayı.
Belki gözlerinizdeki hayal kalbinizde yaşayan özlemi, kısacası Sen Benimsin… Diyebileceğiniz insanları. Hasretsohbet ile sizlerde tanıyabilirsiniz.

Yalnızlığın dünyayı doldurduğu şu günlerde. Sevmek , bir insanın en büyük ihtiyacı yada sevilmek. Sevebilmeyle başlar her şey sohbetintadinda. Ama zaman zaman buralarda her şey bir insanı sevmeklede bitiyor.
Bu dünya bir penceredir
Her gelen baktı geçti..
Peki sen sohbet yeri arayan dost o pencereden bakınca sen ne gördün?

Sohbet limanı iletişim

Sohbet limanı için iletişim pek bir basit.
Farklı hayatlardan gelmiş ve yaşamış userlerimizin oluşturduğu ambiyans içinde sohbet edebilmek için. Hemen pcnizden yada akıllı telefon ve tabletlerinizden hiç uğraşmadan bir tıkla sizlerde katılın bu heyecanlı sohbet ‘e.
Haydi hemen www.sohbetintadi.com adresine giriş yapın ister mirc kullanın, ister playstore uygulamasıyla bizlerle sohbete gelin.

Dünya sohbet ile farklı ulusların,  Özgün dillerinden başka coğrafyaların dillerine çevrilerek daha çok kişiye hitap eden bu sohbet sitesine hoş geldiniz.

 

Sohbetlimani

Sohbetlimani


2 yorum

AnormaL · 7 Mayıs 2020 15:53 tarihinde

Emeqine yüreqine SaqLik qüzeL anLatim koLay qeLsin.

AnormaL sohbet - Sohbetin Tadı - ücretsiz sohbet sitesi · 16 Mayıs 2020 22:35 tarihinde

[…] kahve tadında sohbet kadar güzeli yok sohbetlimani içinde. Herkesin bir limanı var chat yaparken peki sizin sohbetlimani […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir