Sohbetintadi ile yepyeni bir adreste yepyeni bir sohbet imkanıyla herkese merhaba…

Sizlere bu sohbetinadi olan adresin tadından bahsetmeyeceğim korkmayın. Kendimizi göstermek için cümlelere gerek yok. Herşeyin üstünüze üstünüze geldiği şu korona virüsü zamanı, sizlere şöyle iyiyiz böyle güzeliz diyemeyeceğim.

Çalışmak hariç insanların eve hapsolmuş insanların psikolojisi malum. Kendi psikolojimden biliyorum.

Buralarda kalbi öfkeyle dolu insanlar var. Elinde sonunda bir yerde kırılmış kalpler durağı. Herseyi boşversekde olan yine oluyor.

Kimileri aşkla doluyor, kimileri nefretle harmanlanıyor. Garip bir yermi sohbet siteleri diyorsanız. Heleki ilk giriyorsanız çok garip. Bir kere her duydugunuza inanıyorsunuz. Gerçi ben gibi salaksanız yıllar geçsede inanmaktan vaz geçmiyorsunuz. : )

 

 

Sohbetintadi

Şimdi koyun omuzunuza yüklerinizi. Yağmur bırakın arttırsın şiddetini. Olanlar olmuş olmayada devam edecek hayatınızda. Biraz nefes alalım hep birlikte.

Sohbetin tadı buranın adı. Kimseye söylemediklerimize, yalnızken kendimize bile fısıldayamadıklarımıza, aklımızdan bile geçiremediklerimize ışık tutmaya çalışan ekibimizle.

Kimseyi yargılamadan, ne zaman bulaştı bu lekeler size demeden.

Habil ile Kabil zamanını bir kenara bırakıp derdinize ortak olmaya çalışanlarız. Sizler sadık olun bizlere bakın bizler nasil bir sohbet sitesi vereceğiz sizlere.

Sohbetintadi

Sohbetintadi

 

Sohbetin tadı

Acı içinde kıvranırken gelen mutluluğu, karanlık içinde boğulurken yanan ışığı, çaresizlik içinde debelenirken yanı başınızdaki çareyi göreceksiniz bu adreste.

Geçmişi teminat edemesekde geleceği temenni ediyoruz.

Buranın adı sohbetin tadı sadece iyiyi ve güçlüyü değil, kötüyü ve zayıfı da anlayacak, önyargılarınızdan sizde uzak kalacaksınız.

 

Bazen sizde benim gibi hergün sevdiğinize sohbet içinde kızsanızda. Geçsin diye kovmadan, tekrar gelir diye korkmadan, hep üst üste gelir diye kapanmadan, hep benim başıma gelir diye kaçmadan, yüzleşerek belkide benim gibi hergün o var diye, yada sizleri sevenler var diye sizlerde cici ailemize Anormal ve Livanın sohbet sitesi içine gelirsiniz.

 

O halde ne diye kapatalım bu makalemizi  Dokuna dokuna, konuşa konuşa, evet ağlaya ağlaya geçecek bu günler. Yalnız değilsiniz.

Sizde hayat eve sığar diyerek evde kal sloganıyla evdeyseniz, türkiye sohbet etmeye sende katıl bize…

Sevgi ve saygılarımızla
Liva


7 yorum

AnormaL · 21 Nisan 2020 14:09 tarihinde

Emeqine yüreqine saqLik qüzeL payLasım payLasimLarin devamini bekLiyoruz hayatim eLLerine saqLik :))

Qff · 21 Nisan 2020 14:11 tarihinde

Aklimizdan Cok Seyler Geciyor Aradiqimiz Sohbet Arkadas DOST BÖYLE yerde Olur iyi Sohbetler

qüLcaN · 22 Nisan 2020 01:18 tarihinde

en ıyı gunler sızın olsun basarılar dılerım

BeLLa · 2 Mayıs 2020 04:41 tarihinde

Bazen insan hic tanimadigi birisine icini dökesi geLiyor boyLe durumLarda bu sohbet ortamLari harika yada benm sohbet etmeyi seven insanlar icinde nezih bir ortam emegine sagLik (:

qüLCaN · 2 Mayıs 2020 12:08 tarihinde

Emeqinize yüreginize saglik güzel makale güzel payLasim devamini bekLiyoruz Sayin Liva mm :))

qüLCaN · 2 Mayıs 2020 12:08 tarihinde

Emeqinize yüreginize saglik güzel makale güzel payLasim devamini bekLiyoruz Sayin Liva mm :))

En güzel sohbet - Sohbetin Tadı · 29 Mayıs 2020 14:07 tarihinde

[…] olması gerekenlerle el ele kalp kalbe devam ediyoruz en güzel muhabbetlere. Sizde farkınızı sohbetintadi ile belli edin. Bizimle sohbete […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir