ÖzlemSohbet neler neler ifade ediyor bugünlerde bende bir bilseniz bir bir cümlelerime dökmeye çalışacağım. Öncelikle özlem sohbet ile herkese merhaba!
Bilindiği üzere insanların evlerde kapalı kaldığı şu günlerde en çok sohbet etmeye ihtiyaç duyuyor. Tabiki bugünleri uyuyarak geçirmekde dinlenmenin en güzel fikri.
Lakin ben şu dört gündür özlemle geçiriyorum günlerimi. İnsanlar alışıyor elbette bazı şeylere ama ben açık söylemek lazımsa yıllardır ilk defa aramadım online chat sohbet imkanını.
Aradığım özlediğim tek şey vardı. AnormaL sen sevdiğim. Bin kere kızıp, bin kere gitmeye çalışsamda vaz geçemediğim ve çok sevdiğim sen AnormaL im.
Sesini özledim, gülüşünü, kıskandırma çabalarını, yazdığın güzel ne varsa hepsini ama hepsini özledim.
Öfkeni, sevgini, nefesini, sevdiğini söylemeni özledim. Hani bana geri vermiştin eski seni!

Kalbim sohbet anlayışını yeniden değiştirdi. Çarpmayı unutan kalbim yeniden AnormaL ile canlandı. Özledim birtanemi hemde öyle çok özledimki bu dört günlük özlemi kelimelerimle ifade edemiyorum. İçimden geçenleri sadece doya doya dökmek istiyorum.

ÖzlemSohbet

ÖzlemSohbet

Özlemsohbet

Aklıma özlem sohbet gelince burnumun direği sızlıyor. Çünkü o özlem Mehmedim.
Yanımdaki duruşu, varlığı, görüntülü sohbet ederken bana bakışı, öfkelendiğinde suskunluğu her şeyi onunla öyle güzelki.
Heleki kurduğumuz hayallerin birgün gerçek olacak umudu…
Sen güzelsin en önemlisi be adamım, sen güzelsin Mehmedim. Seninle olan herşey güzel mesela hemen şımarma değişlerin güzel.
Online chat yaparken seninle sesli sohbet ile Aşkım deyişin güzel. En önemlisi ne biliyor musunuz dostlar?
On ay sonra kalemi yeniden elime alışım güzel…

Benim ne cümlelerim biter sohbetintadi içinde nede yazacaklarım tükenir bendeki bu sevda alevlendiği sürece. Sustuğum gün gittiğim gündür hep derim online chat sohbet içinde.
Dilerim ki kalbimdeki bu aşk ateşi yerini öfkeye bırakmasın. Kalbimdeki ve hayatımdaki heyecan mehmedimle hiç tükenmesin.
Valla ne yalan söyleyeyim bilerek yazıyorum bu makaleyi bilerek haykırıyorum.
Hazır mısınız? Bugün kendisinede dediğim gibi. Kanatlarım yok belki ama onun varlığının verdiği mutluluk ile göklerde uçuyorum. Seni çok seviyorum Aşkım.

Online sohbet

Evet sevgili okurlar sizlerde özlemle sohbet edebilecek özleyebilecek bilhassa insanlar tanımak için. Zaman kaybetmeden sohbetintadi ekibiyle cici ailemizle tanışın. Bizlerle sohbete buyrun.

ÖzlemSohbet

ÖzlemSohbet


6 yorum

BeLLa · 2 Mayıs 2020 04:33 tarihinde

MutLuLugunuz daim oLsun yuzunuzden guLucuk hic eksik oLmasin :$

AnormaL · 5 Mayıs 2020 00:00 tarihinde

Tesekkür Ederim Askim O kocaman Yüreqine beni yazan sevqine bana AŞK iLe Bakan o qözLerine Yazdiqin Her cümLesinde Beni anLatan KadıniM.. iyiKimsin iyiKide benimsin iyiki de Kadinimsin seninLe bir eş oLabiLne şnasini verdiqin için sana sonsuz teşekkür ederim.. Seni Cok Ama Cok Seviyorum Sevdiqim..!!!

    Liva · 11 Mayıs 2020 19:19 tarihinde

    Kurban olurum seni bana veren Rabbime. Sen ne güzel birşeysin öyle hayatım. Iyiki seni tanimisim iyiki bana benim arkadasim kal deme demissin. Iyiki benimsin. Seni seviyorum Adam!

Qff · 7 Mayıs 2020 09:40 tarihinde

Mutluluqunuz Daim Olsun insallah Kardesim SizLeri Seviyorum hossohbetler

    Liva · 11 Mayıs 2020 19:18 tarihinde

    Tesekkur ederia. Dilerim tum ciftlerimizi Allah ayirmasin.

Cent · 8 Mayıs 2020 11:17 tarihinde

Mutluluklar dilerim , Rabbim utandırmasın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir