En güzel sohbet sitesi içinden herkese merhaba. Bugün efsane bir konu paylaşmak istiyorum sizlerle. Merak mi ettiniz? Konu güzel sohbet siteleri içinde bulunan insanlar.
Biraz genel sohbet konusu olacak ama idare edin lütfen.
Bugünlerde yine öfkeli geçiyor günler benimle. Gözüm önünde insan görüp abi abla deyip beş para etmeyecek olduklarını hissetiğim an insanları bitirdim an oluyor.
Hani bazen bazıları ayak üstünde kırk yalan söylediğimi başkalarına inanarak düşünüyorlar ya, peki hiç düşündüler mi neden yalan sevmediğimi?
Hatalar kullar içindir evet. Bazen kaybetmekten korkar insan AnormaL i kaybetmekten korktuğum gibi…
Fakat bazende bazı şeylerin kaybetme koskusu ile yapılmasınında yanlış olduğunu unuturuz. Hadi ben aşkımdan hadi AnormaL aşkından hata yapıyorda. Peki abi, abla dediklerimiz?
Onlar neden neyin hatasını yapıyor?

En güzel sohbet

Güzel sohbet etmek böyle birşey. Kendi hatalarını kabul edip, karşındaki hatalarını kabul edemiyorsa bazen vaz geçmek demek.
Mesela irc sohbet içinde geçen bir olay oldu. Abi diyorduk ben kalp kırıyormuşum evet doğru peki ya kırılan kalbim nolcak?
Beni kıranlar keyfinde şuan. Ben yıllarca kırmadım, yüzlerine vurmadım ama benim adım arşı alaya öylede çıktı; böylede çıktı.
Peki iki gündür tanıdığı insana bizleri terk edenlere ne demeli? Nick vermeyi isterdim aslında lakin yeniden olaki gelirse incilmesin diye nicki anmıcam.
Çünkü güzel sohbet siteleri içinde insanı kırmak anlıktır, ben bu anlık meseleyi bu ara meslek haline getirdim. Ama hak ettikleri için. Ruhsuz bir bedende ruh olmaya çalışanların yüzlerini görmek için.

En güzel sohbet

Şimdi genel sohbet ağırlığı verdiğim şu dönemde. Bütün pisliklerden bir kez daha sunucumu temizlemiş olarak açtım kapılarımızı. Kendim gibi, az övmek olacak ama. İnsan kendinden emin olunca başka örnek aramıyor.
Yada AnormaL gibi kalbi güzel bir eşle el ele vererek şimdi sizlere en güzel sohbeti sunuyoruz.

Kendimiz gibi gözümüzü arkamıza bakmadan bırakabilecek bir ekip kurmaya, aile olabilmeye yeni dostluklar, tertemiz sayfalar açmaya karar verdik.
Gidenler gitti, gittiği gün bitti. Daha dönmesinler geriye ben ardımdan AnormaL e onun ardından bana konuşacak insanları ailemde istemiyorum. Emektir dedim AnormaL hatrına şükürle andım bazı insanları. Şu bir hafta on gündür gördüm ki yalan dolan hepsi birbirine girmiş durumda onlarda.
Gerek varmı beyin bulandırmaya? Bence sohbet dediğin böyle güzel ve öyle özel olmalı ki, sohbetintadi ailesi farkı olsun.
Gidenleri dönmesin elbette lakin bizden zorla ayrı bırakılanlar değil elbette en güzel sohbeti bizimle var olanlar baş tacı.
Bazen düşünmek gerek söylenen sözlerin duyulduğunda karşıdaki insanın tavrı ne olacak diye.
Yok düşünmeden davranıyorsan ve hakkında konuşuyorsan bizde bizleri böyle sevenlerle yol alıp, dedikoduyu, lafı, sözü meslek edinmiş olanlardan ayrılmayı tercih ederiz.
O halde şöyle diye biliriz. Bu hoş sohbet ile bizimle olması gerekenlerle el ele kalp kalbe devam ediyoruz en güzel muhabbetlere. Sizde farkınızı sohbetintadi ile belli edin. Bizimle sohbete gelin…

En güzel sohbet

En güzel sohbet


2 yorum

PemBe · 4 Haziran 2020 14:10 tarihinde

Saatlerce konussam hos gececek onunla günler. Feda olsun aşkima diyor, papatyalar yaseminler… Muhabbetiniz bol olsun.

AnormaL · 6 Haziran 2020 00:59 tarihinde

PemBe ALLah qÖnLünr qÖre Versin Seni Aramizda Görmek MutLu Etti Bizi Tesekkür ederiz.. Yüreqine SaqLik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir